Contactgegevens

Inspecteur-adviseur coördinator

Frank Stappaerts (sinds 01/09/17)
Leopoldlei 10
2660 Hoboken
T: 0475/20 84 38
frank.stappaerts@telenet.be


Inspectie niet-confessionele zedenleer Basisonderwijs

Aangezien voor enkele provincies meerdere inspecteurs-adviseurs bevoegd zijn, wordt de inspectie niet-confessionele zedenleer Basisonderwijs weergegeven per provincie.
Klik de provincie aan om de verdeling van de scholengemeenschappen en scholen te vinden.

PROVINCIE ANTWERPEN

Martine Konings
Lodewijk de Raetstraat 15
2020 Antwerpen
T: 0496/18 20 93
mfkonings@gmail.com

Annie Hermans
Caluwaertstraat 8
2880 Bornem
T: 03/889 67 49 – 0473/69 59 84
annie.hermans1@gmail.com


BRUSSEL HOOFDSTEDELIJK GEWEST

Marlene STEVENS
Kroonmolenstraat 19, bus 7
9100 Sint-Niklaas
T : 03/779 60 47
marlene.stevens@skynet.be

Martine Konings
Lodewijk de Raetstraat 15
2020 Antwerpen
T: 0496/18 20 93
mfkonings@gmail.com


PROVINCIE VLAAMS BRABANT

Marlene STEVENS
Kroonmolenstraat 19, bus 7
9100 Sint-Niklaas
T : 03/779 60 47
marlene.stevens@skynet.be

Ann Bogaerts
Grote Hemmenweg 70
3520 Zonhoven
T: 0473/43 25 41
ann.bogaerts@ncz.be

Filip Debrabandere
Knobbaardstraat 6
8870 Izegem
T: 051/30 35 71
filip.debrabandere@pandora.be


PROVINCIE LIMBURG

Ann Bogaerts
Grote Hemmenweg 70
3520 Zonhoven
T: 0473/43 25 41
ann.bogaerts@ncz.be


PROVINCIE OOST-VLAANDEREN

Marlene STEVENS
Kroonmolenstraat 19, bus 7
9100 Sint-Niklaas
T : 03/779 60 47
marlene.stevens@skynet.be

Filip Debrabandere
Knobbaardstraat 6
8870 Izegem
T: 051/30 35 71
filip.debrabandere@pandora.be


PROVINCIE WEST-VLAANDEREN

Filip Debrabandere
Knobbaardstraat 6
8870 Izegem
T: 051/30 35 71
filip.debrabandere@pandora.be

De GO! basisschool, De Taalkoffer Komen te 7780 Komen-Waasten, gelegen in de provincie HENEGOUWEN behoort tot de bevoegdheid van Filip Debrabandere.


Inspectie niet-confessionele zedenleer Secundair onderwijs

Luc Meys
Vitsstraat 126
9255 Opdorp-Buggenhout
T&F: 052/34 27 32
luc.meys1@pandora.be :


Frank Stappaerts 
Leopoldlei 10
2660 Hoboken
T: 0475/20 84 38
frank.stappaerts@telenet.be


Jan Van Vaek
Breughellaan 24
9840 De Pinte
T: 0476/42 16 64
jan.vanvaekncz@telenet.be :


Inspectie niet-confessionele zedenleer Buitengewoon onderwijs

Basis- en Secundair onderwijs Vlaanderen

Annie Hermans
Caluwaertstraat 8
2880 Bornem
T: 03/889 67 49 – 0473/69 59 84
annie.hermans1@gmail.com